Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Boban
Text: Zdravím tak jsem zas po roce zabloudil do diskuze na kemp BOBAN. ( asi nejspíš vytočim Miloše kvuli svému názoru)
Zde je moje zkušenost s pronajatou půlkou kempu p.F.

1. První rok v kempu Boban,nadšení,spokojenost...... jeli jsme 2+2 děti. nejsme náročný ale vše má své meze.
2.Druhý rok jsme zas jeli do kempu, kde jsme byli moc spokojený rok předtím.Ale ouha vše se změnilo. Kemp přeplněn nad limit, teplá voda jen ráno v 6 a nebo přijít kolem 16 hod.a stihnout teplou vodu.když jedete s dětmi tak chcete aby se osprchovali teplou vodou a mít nadobí ve studené vodě taky moc nejde. Karan jsme měli hned vedle majitele konkrétně u pana. F. (www.chorvatsko.org )
co mě ale nejvíc naštvalo bylo: dvou plotýnkový vařič kde fungovala jen ta nejmenší plotýnka,rozlámané pl.židle,a mravenci v karananu. v té době cena 42 euro na den za karavan.K mému ůžasu změna k horšímu! i jednání provozovatele. Velká škoda že kemp takto sešel, po přečtení diskuzí zde je to rok od roku horší a horší.( fotky na stránkách pronajímatele p. F. jsou pěkný,ale je tam jedna fotka špatně a to je fotografie umývarek,patří k druhé půlce kempu) tak snad se to tam za pár let změní. Za 48 euro za karavan na den pro 4 členou rodinu by to chtělo trošku zlepšit. a vzkaz pro milose mě si tvrdil že kemp má 3 hvězdy a po roce píšeš 1*. každý ať si udělá svůj názor na kemp.
Přidáno:27.4.2013 13:44
Autor: Alexander (neregistrovaný - IP: 192.162.96.***)

Zpět na téma "Kemp Boban"

Fórum:   Kempy
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist