Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Dálnice A1 v Chorvatsku od A - Z
Text:
Při loňské cestě do Chorvatska se na dálnici u Karlovace zničeho nic utvořila kolona, která jela krokem, ale pořád jela. Myslel jsem si, že se něco stalo, nehoda, nebo něco jiného. Nakonec se však kolona zničeho nic zase rozjela a jelo se dál a nikde nic, žádná nehoda, nebo odstavené auto. Trochu mi to bylo divné, ale hlavně, že kolona stále jela a nikde jsme nestáli.
Když jsem se vracel domů, tak jsem zjistil o co šlo. Chorvati mají s kolonama již své zkušenosti a tak v případě nějaké události na dálnici, v tomto případě když jsem se vracel to byla nehoda v protisměru, vyjedou na několika úsecích policejní auta. Tyto zablokují dálnici a pomalu jedou k místu. Za nimi se utvoří několik malých kolon, které pomalu přijíždějí k místu události. Zde se po příjezdu dokáží o malý počet aut v jednotlivých kolonách postarat, a to např. svedením do jednoho pruhu, nebo ti, kteří jsou na konci kolon nakonec ani nezjistí co je zdrželo, protože to stihnou vyřešit.
Mají to již prostě za ty roky vychytané. Prostě se pořád jede i když pomalu.
Přidáno:19.4.2013 11:50
Autor: Libek

Zpět na téma "Dálnice A1 v Chorvatsku od A - Z"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist