Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Cres ,Lošinj
Text: Dobrý den, moje odpověď je sice časově už trošku mimo, ale třeba pro někoho dalšího ...
Do Artatore jsme s rodiči jezdili po mnoho let (rodiče jezdí za přáteli stále) a ačkoli jsem tam nebyla už dobrých deset let, vzpomínky krásné, koupání přepychové ... jen se vyplatí od kraje z oblázkové pláže popojít pár desítek (ok, možná 300 metrů) dále podél zátoky směrem k otevřenému moři. Pobřeží je tam skalnaté a tvoří malé zátoky, které nabízejí nejen krásné, čisté koupání, vstup do moře je často v těch malých zátokách oblázkový, ale hlavně máte v těch jednotlivých malých zátokách soukromí.
Kdo by měl k dispozici motorový člun, možnosti se ještě rozšiřují - během pěti minut jízdy máte k dispozici množství malých zátok a skalnatých plážiček, kde nepotkáte živáčka (bohužel tyto oblasti jsou díky neprostupnému terénu pro pěší nejspíš nedosažitelné).
V Artatore je, jak si vzpomínám, i kemp, ale s tím zkušenost nemám, stejně tak nevím, jak to tam vypadá dnes, tedy po pár letech, co jsem tam nebyla.
Pro mě je ale Artatore srdeční záležitost, vzpomínka na dětsví. Moře, to pro mě bývala Jugoslávie / Lošinj / Artatore ... a ta naše zátoka.
Přidáno:7.4.2013 21:34
Autor: Renča (neregistrovaný - IP: 88.101.22.***)

Zpět na téma "Mali Lošinj"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist