Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Gradac
Text: Budu reagovat i na předchozí příspěvek. Bačinská jezera jsem zažil někdy v roce 1988 a pak před 4 lety. Ta nostalgie mi za to nestála. Obrovské zklamání ze zanedbání.
Město Ston je nádherné. Ta hradební zeď a vůbec městečko je nádherné. Ale na pobyt přímo tam bych nejel. Pokud chcete vědět proč, tak nejspíš že znám i lepší místa. Přiznám se, že Pelješac znám jen z výletů, ale moje závěry. K Orebiči bych nejel, protože tam docela fouká a sporty, kde se to využije, nepěstuji. Drače ne, protože trávit dovolenou na cestě by mě nenadchlo. Brijesta, tam jsem si sice loni rozbil hlavu, ale přesto se mi tam líbilo. Žuljana, tam jsem byl kdysi navštívit známé, kteří si to pochvalovali, ale hlavní argument byla cena (karavan v kempu).
Co se Dubrovníku týká, nádherné město, ke kterému mám citový vztah (můj děda tam byl před 1.světovou válkou jako voják a když si představím, že chodím po stejné dlažbě jako on ...). Jenže těch lidí a ty ceny.
Určitě bych si vybral i na ostrovech Hvar nebo Brač. Z výletů tam znám kouzelná místa. Ale jako konzervativní člověk dávám již léta přednost Makarské riviéře, konkrétně Igrane. Ale byl jsem i v Podgoře a Živogoště.
Přidáno:4.4.2013 20:10
Autor: Jirka (neregistrovaný - IP: 90.181.2.***)

Zpět na téma "Gradac"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist