Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: cesta na Pelješac
Text: Celníci /aspoň v mém případě vždy v Gradišce/vyžadovali pasy a zelenou kartu.A jsou pečliví -všimnul si i toho,že jsem mu omylem dal starou kartu...S policií nemám moc zkušeností,jen vloni mě stopli při výjezdu z Bugojna.Svítím "denními světly",tak se mi snažil namluvit,že mlhovkami nesmím svítit.A prý, 50Euro !! Vysvětlili jsme si to,dostal studeného"plechového kozlíka" a ještě přibrzdil auta,abych mohl na silnici.Ta rychlostní omezení tam fakt jsou - a v hodně případech oprávněně.Ty serpentíny a vracečky toho moc nedovolí.A např. v Chorvatsku /po staré/jsou i padesátky a zbytečně.A občas /v BiH/ se tam potulují silničáři ve vestách a uklízejí napadané kameny.Taky pozor na tunely -nebývají osvětlené,takže vjezd ze slunka do černé díry není moc příjemný.Benzinky jsou po trase v dostatečném množství,takže žádný problém.S jídlem to samé.Ještě bych dodal k té rychlosti přepravy. Já si tu cestu užívám,žádný spěch -jestli jsem na Pelješacu o pár hodin později neřeším.Taky je to tím,že nevezu děti,ty by to asi nudilo.Dálnici využiji při cestě domů.
Přidáno:11.3.2009 11:13
Autor: jetts (neregistrovaný)

Zpět na téma "cesta na Pelješac"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist