Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: BRODARICA
Text: Nevím , na co jste zvyklí v chorvatsku, tato volba je jednou z horších variant, ale někomu se to může líbit, je to prostě vesnice bez ničeho, bez koloritu, bez pláže, bez vyžití, bez služeb, je to prostě nuda, ale proti gustu.....(možná tam nebude tak plno). Když už jedu tak daleko, tak bych si asi připlatil za apartmán někam níž.Podobné vesnice jsou okolo Makarské riviéry, je to tam samozřejmě dražší a plnější pláže, ale je to o něčem úplně jiném, proto je tam taky víc narváno a dráž.Ale jak říkám, někdo může být šťastný i u toho rybníka.Možná je to otázka peněz, já bych do toho nešel.Pokud tady v příspěvcích někdo píše, že jezdí do Brodarice mraky let, tak tam má asi nějakou soukromou vazbu , jinak to nechápu, protože musí znát okolí a Brodarica určitě není super vyjímka v okolí cca 50 km, spíš je to horší průměr.Byl jsem tam po vracení se z Tučep asi 1hod, prošel jsem si "pláže", skočil jsem do auta, a byl jsem rád, že jsem pryč.
Přidáno:7.3.2013 19:35
Autor: revis (neregistrovaný - IP: 95.129.100.***)

Zpět na téma "Brodarica"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist