Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Boban
Text: Už jsem si myslel, že "nenašlápnu", ale kdysi tu na fóru "mravenčí" souvislost a následné "hrdinské" řešení nějakého osobního problému s nějakým p.Vláďou záměrně sem zataženého MI NEDÁ. Ostatně každý si tu může zpětně přečíst, co tu už dávno před tím ze msty rozdmýchával i p. A.B. (mimochodem to vlákno o Bobanu založil on).
Proč "lujásek" s podobností čistě náhodnou až po dvou létech to tu přišel oživit (jak sám píše r.2010) ? A proto-že tady s tím moc neuspěl Mstí se dál a to ve fóru na jiném webu, ale komu vlastně- Kempu jako takovému, majitelům kempu, p.Vláďovi, mě, nebo jen tak z dlouhé chvíle "si léčí mindrák" ? To mi silně něco připomíná !

Jak tu o mě Petr vtipně napsal o našlápnutí na první pokus..slibuji tohle je definitivum, dál už na "lujaska" nereaguji, konečně soudný člověk si po nahlédnutí do historie i bez nápovědy obrázek udělá sám.
..........................................................
lujasek tam napsal: Živogošće Blato kemp Boban
My jsme byli v tomto kempu v sezóně 2010 a musím říct, že jsme byli velice nespokojeni. Spíše tedy doslova zděšeni. Zažili jsme tam dovolenou hrůzy. Všude byla špína, odpadky, na pláži výkaly, netekla teplá voda, karavan byl vybydlený. Báli jsme se pouštět děti někam samotné, protože po kempu se pohybovaly bandy podnapilých mladíků, kteří si na hosty kempu dost dovolovali. V karavanu jsme se nemohli zbavit mravenců. Na jakékoliv naše připomínky pan Vláďa, který to tam měl na starost, nereagoval.
Přidáno:10.2.2013 05:27
Autor: milošhr (neregistrovaný - IP: 80.188.8.***)

Zpět na téma "Kemp Boban"

Fórum:   Kempy
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist