Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Dovolená s dětmi
Text: Kemp Boban ? Pro mne "láska na první pohled" Jsou lidé, kteří nebudou spokojeni nikde, i kdyby byly služby sebelepší. Za sebe mohu říct - v Bobanu naprostá spokojenost. Jistě, že bych našla i drobné nedostatky, ale vše vynahradí krásná příroda a moře.Nikdy se nám nestalo, že by nebyla denně teplá voda! Pokud se však jde většina lidí sprchovat v cca 18 hod., pustí vodu naplno a nechají ji téct celou dobu co se myjí, pak není divu, že na ostatní nezbude. Nebo když rodiče nechají děti bez dozoru a ty se baví ve sprchách tím,kdo dřív dokáže, aby voda tekla ze sprch ven na chodbu! Když jsem si dovolila je napomenout, pustila s do mne jedna maminkas tím, že jsou to děti a potřebují se něčím zabavit.Že je v kempu nebezpečno? Tak toho jsem si nikdy nevšimla a byli jsme tam s dětmi 10 a 2 roky. Naopak, byla jsem ráda, že mohu sedět u stanu, nebo karavanu, popíjet kafčo a sledovat děti jak si hrají. A vůbec nevadilo, když odběhly kousek dál, bylo na ně všude vidět. Co můžete dát dětem lepšího, než celodenní pobyt na čerstvém vzduchu, bez toho, abych se bála, že něco provedou, rozbijí atd. Děti ocení, že se mohou volně pohybovat, bez neustálého napomínání typu - tam nechoď, dej pozor ať něco neušpiníš apod. Já naopak považuji apartmán za velmi omezující a děti jsou (většinou) odkázané na to,až je někdo vezme ven. Ano, v kempu většinou není bydlení tak pohodlné jako v apartmánu(WC a pod), ale v baráku bydlíme celý rok, tak proč si na pár dní neudělat pobyt v přírodě, n
Přidáno:8.2.2013 18:02
Autor: Mikina (neregistrovaný - IP: 85.71.237.***)

Zpět na téma "Kemp Boban"

Fórum:   Kempy
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist