Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: navigace a nebo mapa
Text:
Pane Valachu zase to vaše 20 let jezdím bez navigace Já bez navigace jezdil 27 let,Já pamatuji dobu kdy se od moře posílali čum karty a ne esemesky,Já pamatuji kdy se dopisy psali ručně čínským perem,Já pamatuji že nebyla diskusní fóra a lidé si předávali info v práci v hospodě na hřišti atd ,ale jedno zůstalo :Lidi jako jste vy.Pokrok nezastavíš navigace bude za pár let standardním vybavením ve voze jako je autorádio.Jo jen tak mimochodem pamatuješ dobu kdy jsi musel mít na auto rádio koncesi?Táta mi povídal já rádio v autě nepotřebuji na co?
Nebudu to dál prodlužovat 27 let bez navigace a to jenom proto že nebyli moje první navigace Luca 3 Blaupunkt ta před 6 lety skončila velice nešťastně nechal jsem ji na střeše auta no a zbytek si každý domyslí druhá navigace TOM TOM tak tu mám dodnes a jsem rád že ji mám je to opravdu dobrý pomocník ,ale zároveň dodávám že taková ta lampasácká taška plná map krajů,okresů a měst má v mém voze stále svoje místo.Ještě píšeš že jsi nikdy nezabloudil jsi genius a nebo lhář ,každý jednou blbě odbočil.Ahoj.P
Přidáno:26.1.2013 06:27
Autor: 28404petr

Zpět na téma "navigace a nebo mapa"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist