Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Omiš Duče
Text:
Jarmilo ono Duče Luka je docela široký pojem.Pokud jedeš od Splitu po magistrále tak za Dugi Rat asi po 400 m .Po levé straně je při silnici malé parkoviště u plážového baru Ruža větrova.od tohoto baru směr Omiš jsem považoval pláže patřící k Duče Luka.Vily které stojí po levé straně hned za barem tak tam je klasická písečná pláž dále se tam nachází úvaziště člunů a vedle parčík , je tam široký betonový chodník a minimum lidí. od silnice tam vidět není Za úvazištěm směr Omiš kam jsme chodili byl na pláži štěrk a ve vodě písek ,ale takový hutný tak že vodu nekalil a boty do vody nejsou potřeba ,žádní ježci tam nejsou a děcka 4a5 let byli v pohodě, vstup do vody pozvolný.Dále směr Omiš co já jsem viděl tak byl písek , štěrk a sprchy každých asi 100m lidí co jsme byli mi tak moc nebylo a nepořádek taky ne.Pokud budeš bydlet nad silnicí tak nemohu sloužit tam to neznám ,ale to přecházení silnice s dětmi chce zvýšenou opatrnost to určitě. Ahoj.P
Přidáno:24.1.2013 06:03
Autor: 28404petr

Zpět na téma "Duće u Omiše"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist