Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text:
Španělsko jsem navštívil před asi 22 lety konkrétně Oropesa del Mar a mohu říci že to tam nebylo vůbec špatné ,ale ta dálka to byl očistec.Mám jenom Ty nejlepší vzpomínky Skalnatý výběžek do moře na kterém byl osvětlený chodník ,večer se tam chodilo na procházky .Pláže písečné a pozvolný vstup do vody, lidí tak akorát .Samotné městečko taky nebylo špatné,ale budovali tam nedaleko takové letovisko Marina d"Or tam bych dovolenou trávit nechtěl to ne.Panelákový komplex s umělým kanálem a přístavem pro jachty, tak to mne nebralo ani náhodou.Na tu dobu tam bylo dost draho to byla jediná skvrna na celém pobytu.Proto že jsou peníze až na prvním místě tak volím dovolenou co nejblíže a myslím si že Chorvasko tak špatné není to že se to někdy nevydaří což se může stát tak to vyjde určitě příště. Letos nevím jak to dopadne ,ale jak zní ten slogan ? Všude dobře tak proč být doma.P
Přidáno:14.1.2013 19:08
Autor: 28404petr

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist