Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: proč objíždět??
Text: Sleduji to tema,Slovinsko-dálniční poplatek!!! Nechci šťourat ,ale zdá se mě,že se vracíme do roku 1991 ,kdy se objížděly tunely v rakousku,když to vezmu kolem a kolem,tak to rovnou nůžem objet rakouskou dálnici,slovinskou a taktéž chorvatskou a ušetřit peníze,nikoliv čas.Osobně jsem to jednou udělal,hlavně přes rakousko to bylo úžasný,ta PANORAMATA,fakt ,hory,údolí,vesnice..ale ten čas!!!Proč vlastně do Chorvatska?? Totálně předražená a do dneška zprofanovaná země ,jak je tam levno a dobře.Služby nedosahují žádné úrovně,předražené. Správný Chorvat chce ležet ,nic nedělat a vydělávat velký prachy!!Proto jsem tam nebyl 10 let.Raději Egypt,Tunis,Thajsko. Thajsko na 16 dní pro dva z německa v luxusním hotelu 43 tis.Konečná cena !!!! Letos mě žena přemluvila a tak MonteNegro. Zastávka na Plitvičkách ,vstup + parkování na 10 hodin 44 EURO!!! Ubytování na cestě 30 EURO,poplatky na cestě ani nepočítám,ekologický vstup do Černé Hory 10 EURO,má to smysl?? Pachtit se??? Koukněte na last minute a na objížďky a balkán zapomenete.
Přidáno:15.5.2009 22:03
Autor: Bohuslav (neregistrovaný)

Zpět na téma "Karlovac-Split (po stare cestě)"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist