Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Karlovac-Split (po stare cestě)
Text: Provoz postupně houstl a navíc jsem milovník krásných scenérii chorvatské krajiny, tak jsem se sunul od fotky k fotce a fotek bylo víc jak ujetých kilometrů. Přítelkyně již značně otrávená z cesty, která dle jejího poznatku od kamaradů měla trvat kolem 13 hod. :-), brblala a každou chvilku se dožadovala prvního pohledu na moře. Zprvu jsem jí ukonejšoval tím, že za tamtím kopcem už bude moře. Kopců bylo nespočet a moře nikde:-). Nakonec jsem rezignoval a sjel jsem směren na Šibeník k moři. Teplota v autě nepříjemně stoupla a klimatizace (otevřená okénka) nestíhala. Nepočítal jsem s tím, že dopravní značení tam buď nebylo, nebo ho nekdo ukradl. Zabloudil jsem. Zdržení cca 1 hod. Šibeník pod námi, přítelkyně se zaradovala z pohledu na moře a měl jsem od ní pokoj:-). A podle cedule jsem se vydal, všichni do Primoštenu, Trogir a konečně Kaštěla. Bylo 13.00 hod. Šel jsem spát, potom k moři. Něco tak špinavého jsem snad neviděl. Nakonec jsme jezdili na koupačku na Čiovo, kde to byla naprtosto úžasné. Proběhl výlet do NP KRKA, Vranjača jama, Omiš atd.... Dovolená nádherná cesta zpět po dálnici.
Přidáno:6.4.2009 10:13
Autor: Jarda (neregistrovaný)

Zpět na téma "Karlovac-Split (po stare cestě)"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist