Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Karlovac-Split (po stare cestě)
Text: Po staré je cesta krásná, pořád je na co se dívat, tak jestli nespěcháte, tak není co řešit. Já jsem cesty po staré trošku litoval, protože jsem měl smůlu a už od domova jsem pořád stál v koloně. Vyjížděl jsem v 16.00 hod. po ujetí 20 km jsem dojel nadměrný náklad před Havl. Brodem, oprava mostu u Jihlavy, pak ke hranicím s Rakouskem 3 x dopravní nehoda. Když jsem vjížděl do Rakouska, tak jsem měl již 2,5 hod. manko proti plánu. Ale nevěděl jsem, že cesta bude pokračovat ve stejném tempu. Celé Rakousko byla šílená průtrž mračen, tak jsem jel max 80 - 90 km/h, teda pokud jsem uplně nestál (stěrače to nebraly). Slovinsko bylo bez problému, objel jsem dálnici a byla to rychlá akce. Na prvním odpočívadle v HR jsem musel zastavit na odpočinek, protože jsem měl oči vykoukané a bezpečná by další jízda nebyla (s přítelkyní za volantem by to bylo ještě horší:-). V 5.30 hod. ráno jsem se probudil a plný sil jsem se vydal na další cestu. Po dálnici do Karloce byla cesta rychlá a pohoda. A s přítelkyní jsme se rozhodovali jestli po dálnici, nebo po staré. Jel jsem autem do HR poprvé, přítelkyně "jakbysmet". Volba po staré a hurá na to. Vyčištění zubů za Karlovacem a už jsem se těšil na Plitvice. Unava byla v nedohlednu, ale cíl také (Split). Cesta bez aut, sem tam mě předjel šílený chorvat, nebo šílený čech. Já nespěchal, čecha jsem dojel v další vesnici, protože ho kasírovali chorvatští policisté(chorvata asi neviděli). pokračovaní nasleduje....
Přidáno:6.4.2009 09:57
Autor: Jarda (neregistrovaný)

Zpět na téma "Karlovac-Split (po stare cestě)"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist