Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Cesta přes Madarsko
Text:
Tímto se omlouvám Vítkovi proto že jsem reagoval na příspěvek který nepsal on ,ale znáte to že se občas někdo podepíše jinak .Tak že toto je pro RoadHunter.
Toto jsou jména vesnic a městeček kterými projíždíš na trase Rajka – Lendava ,Jánssomorja, Bosárkárny,Scorna,Sziisárkány,Szil,Posfa,Páliríépcelak,Vámoscalád,Vasegerszec,Hegyfalu,Szobatheli,Balogunyom,Kisunyom,Násad,Zavalovo, Kalófca Zalabasa. je to asi 220 KM Já pojedu stejný úsek po dálnici ať ve dne nebo v noci tak jsem podle tebe na tom hůř a to je pro mne opravdu velké překvapení. Pokud nasadím 110 km v hodině tak je držím celou trasu někdy předjedu kamion nebo tažený obytný přívěs nebo člun.to samo že na to šlápnu a jedu rychleji nicméně toto neovlivní čas ani spotřebu.A toto tvoje tvrzení: Na dopr.předp.nehraju a mimo dál jedu podobné časy,jako na nich,jen s podst.jinou spotřebou a bez poplatků! AŤ soudí jiní.Co se týče terénních vozů tak pro mne a kluky co znám je to koníček a zábava jestli jedu na srazy, na hory, zasýpat zvěři a nebo na ryby tady mluvit o tredu? Můj akční rádius není velký, několikrát do měsíce nějakých 900 až 1200 km jako doprovod nadměrných nákladů .Citroen Berlingo 1.9D.Fábka 1,9 TDI Oktávia 1.9 TDI a to na všechny světové strany.No a na závěr každý si pojede kudy chce, budu modlit za ty aby potkali co neméně střelců neboť tvoje jízda se rovná ruské ruletě.P
Přidáno:10.11.2012 06:58
Autor: 28404petr

Zpět na téma "Cesta přes Maďarsko?"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist