Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kemp Boban
Text:
Kami to co se Ti přihodilo je určitě nepříjemné ,ale ne nepřekonatelné.Nikdo na světě ti nezajistí teplou vodu kde je její omezený zdroj a nespočet lidí to snad musíš uznat,to že zrovna neodtéká sprcha se také může stát protože některým lidem prostě nevysvětlíš že do sprchy musí mít opláchnuté nohy aby pískem neucpali odtok, to by jsi se divila co se při čištění opadu objeví a věř mi že to tam majitel necpe ..Ta špína to je velký pojem to by chtělo konkrétní příklad ,ale já to odhaduji na prach to je při otevřeném okně normální .Plíseň v lednici to jsem nezažil ,ale vytření octovou vodou dělá divy dělám to pokaždé při příjezdu ,ale i večer před odjezdem.Chorvatsko nemiluji jenom se mi tam líbí , rád se tam vracím a do kempů nejezdím. Pro Miloše je kemp Boban srdeční záležitost a každé negativní info ho nutí reagovat tak aby se věc uvedla na správnou míru .Ahoj P
Přidáno:6.11.2012 09:42
Autor: 28404petr

Zpět na téma "Kemp Boban"

Fórum:   Kempy
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist