Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tučepi
Text: Ahoj babčo, na záčátku psaní mě potěšilo, že jsi si vzpomněla :-).
Vyrazili jsme 29.6. v 16:45 hod. a ma místo jsme dorazili v 11:30 hod. Cesta byla bez problémů a ubytování také. Byli jsme všichni nadšení. Vila Nela se zdála z fotek dál od moře ( to jsme spolu řešily ), ale ve skutečnosti, jak jsi psala je to kousíček. U pláže jsou hotely a občas v noci vyhrávaly, takže jsme byli rádi, že jsme byli stranou. Sice občas projelo nějaké to hlučnější auto :-)), ale i na to si člověk zvykl. Výhled byl perfektní. Domácí super. Příští rok jedeme zase do Vily Nely. Jsem typ, který se rád vrací na pěkná a ověřená místa. Tučepi mě i mojí rodinu absolutně okouzlili. Je to nádherné místečko. Počasí nám vyšlo na 100%. Ani jednou nám nezapršelo, dokonce v novinách psali, že tam padl 100 letý teplotní rekord. Děti se dočkaly poměrně i dost velkých vln, asi po 2 dny, jinak moře super. Ráda bych poděkovala za tvou radu při výběru ubytování, protože jsem byla moc spokojená. A co ty, kam plánujete příští rok ? Ahoj Zdenka
Přidáno:21.10.2012 09:11
Autor: Zdenka (neregistrovaný - IP: 213.192.58.***)

Zpět na téma "Tučepi"

Fórum:   Ubytování
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist