Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Brela
Text: Aleno, on asi nebude rozdíl mezi malou a velkou lodí, ale v přístupu provozovatelů, nebo pořadatelů těch výletů. My jsme během dovolené v Gradaci jeli na Korčulu přes agenturu Falun poměrně velkou lodí a taky nic moc, též rozchod bez průvodce (na vlákně GRADAC jsem to již popisovala) a naopak - před lety v Novim Vinodolski jsme jeli malou lodí do Vrbniku na Krku a pohoda - sice se negrilovalo, ale průvodci cestou i v městečku byli perfektní.Chce to vybrat dobrou loď - a tímto se obracím na všechny, kdo nějaký výlet podnikli, napište, prosím,vaše zkušenosti, ať mohou ostatní porovnávat.Třeba by stálo za to, založit na toto téma nové vlákno.Je pravda, že každému se líbí něco jiného, nemusí mít všichni stejný názor na totéž. Já například spíš oželím nějakou umolousanou makrelu a trochu rakije, ale raději uvítám kvalitního průvodce nebo alespoň pohodovou plavbu bez nesnesitelného kraválu (chorvatská hudba během jízdy mi nevadí, naopak, ale nesmí mi to trhat bubínky).
Přidáno:11.9.2012 12:32
Autor: babča (neregistrovaný - IP: 78.136.149.***)

Zpět na téma "Brela"

Fórum:   Pláže a koupání
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist