Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Vodice
Text:
Tak jsem se také vrátil z Vodice. Bydlel jsem poblíž hotelu Olympia a jediný ruch byl z ulice. Pokud člověk chtěl rušno, šlo vyrazit do centra, pokud ne, stačilo zavřít plastová okna a byl klid. Co se týče pláží, tak pod Olympií hlava na hlavě, ale stačilo jít kousek dál na jedno z betonových mol a tam byl klid, navíc to bylo i zajímavější na potápění. V nedaleké Srimě bylo volněji a klidněji (jak v noci nevím, šel jsem tam jen ve dne). Trochu mi vadilo, že po celé délce Vodic jsou stále stejné pláže (plac s kamínky, betonové molo, plac, molo...). Na Sepurimě (lodí Jadrolinia za 12 kun) vpravo až na skaliskách naprosto perfektní (až na mraky ježků). Kolem Vodice je spálená krajina... jen za dobu co jsem tam byl tak 2 velké požáry, které hasily hydroplány. Dovolená napůl propršela, ale koupat se dalo i tak a tak to hodnotím jako fajn. Doporučuji výlet do NP Krka. Peníze měnit v hotelu Olympia, mají nejlepší kurs.
Přidáno:9.9.2012 19:20
Autor: kardas1

Zpět na téma "Vodice"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist