Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Kemp Pisak u Soline
Text: PISSÁK v Seline nám sloužil jako tranzitní kemp cestou do Černé Hory, až do letošního srpna, kdy mě majitel i česká delegátka nějaké pochybné cestovky co tam posílá čechy totálně hnuli žlučí. Dali nám místo pro stan, kde jsem si díky skále pod vrstvičkou půdy zničil všechny kolíky, stan tedy nešel i přes počínající bóru pořádně upevnit a hrozilo zlomení tyčí. 20 kun za půl hodiny internetu? Majitel se asi zbláznil, jinde ho dávají zadarmo v ceně. Druhý den těsně před odjezdem oznámil že máme platit půlku dalšího dne, jelikož jsme tam dlouho, prý jsme měli odjet do dvou hodin. Nešlo to, protože jsem opravoval kolíky zničené díky jeho neschopnosti udělat něco s tou kamenitou půdou, ač musí těžce rejžovat na tomhle kousku štěrkovitého pobřeží. Do kolika jsme měli odjet nám samozřejmě při příjezdu neřekli, já se tam hádal s českou delegátkou - ta tvrdila že jsme měli odjet do desíti, recepční že jsme měli odjet do dvou, hledala podmínky ve stohu papírů, který nám měli dát automaticky! Mají tam neskutečný bordel! Chtěl jsem si počkat na policajty kterýma se pořád oháněli, ale přítelkyně už začínala hysterčit, tak jsem dal tý bandě vydřiduchů dalších 12euro a víc už do týhle země s voschlýma skalama a studeným mořem investovat nebudu. Co dodat? V kempu je 90% čecháčků, kteří si myslí že tohle je asi nejlepší kemp pod sluncem. Není, je to to nejhorší co jsme zažili, a že jsme prokempovali celou Evropu! Příště jedem přes Bosnu rovnou do Černé hory, tam vědí jak se k turistům chovat!
Přidáno:5.9.2012 03:20
Autor: Petr (neregistrovaný - IP: 90.178.129.***)

Zpět na téma "Kemp Pisak u Soline"

Fórum:   Kempy
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist