Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!
Text:
Tak popíši mojí letošní zkušenost
Duče Luka
Za1 cesta v klidu po dobu mé jízdy se nic zvláštního nestalo Jenom mne na mýtu loupnul o 20 kun ,ale takovým způsobem že jsem čuměl jak tele do kauflandu cena mýta 181 kun podal jsem 200 požádal o kunu tak jsem mu ji dal a čekal 20 zpátky ale to bylo jenom samé chvala a nic.
Za 2 Apartmán nebyl podle našich představ i když jsme si ho sami vybrali podle popisu cestovky .Dost podstatné věci majitel CK zatajil a tak jsme byli nepříjemně zaskočeni třeba takovou maličkostí Pokoj č.7: dvoulůžková ložnice s koupelnou. Pokoj č.8: třílůžková ložnice s koupelnou Pokoje č. 7 a č.8 mají každý svou koupelnu a společnou velkou kuchyni a terasu,nic proti jeli jsme s kamarády tak že žádný problém až na to že do té kuchyně a na terasu jsme museli obejít přes dvůr půl baráku. Neztěžuji si v tomto případě na domácí ,ale na majitele CK který tuto skutečnost zatajil.Domácí nás naštvala až posléze kdy nás honila spát ve 22.00 že prý je to tam pravidlem ,ale to také nikdo neuvedl.Jela s námi ještě jedna rodina na blid a myslím že na tom byli lépe.
Za 3 na pláži klídek pro děcka ideální.
Přidáno:21.8.2012 06:15
Autor: 28404petr

Zpět na téma "Chorvatsko už NIKDY !!!!!!!!!!!!!"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist