Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Otázka bojových a služebních plemen psů v Chorvatsku
Text: Ty jsi ale hlupák. Já bych se bez psa nehla, měla jsem(jako spousta jiných pejskařů) svého psa sebou, pokud psu bylo horko sám si vlezl do moře, jinak bylo 38 a můj hafíno byl většinu času na sluníčku a jak rád, i když nemusel. Moc se mu to líbilo a nám všem také. Každá ofiko pláž někde končí a tam začíná psí ráj, náš pejsek pořád na volno, nikde ani noha, lovil ještěrky a skákal do moře. Dokonce se i potápěl. Nechtěl domů. Každý pes na to asi stavěný není, huskyho bych tam opravdu možná nebrala :D. Vždycky jsme sebou měli sáček na exkrementy, nikdy jsem nedopustila aby můj pes někomu způsobil obtíže, či něco počůral. Pes celou cestu prospí, a většina automobilů už má takovou parádní věc, jíž klima dozajista je :) DOMA SÁM BUDE URČITĚ KAŽDEJ PES RÁD... JDI SE LÉČIT NECHÁPAVČE, každá společná aktivita prohloubí a zkvalitní váš společný život s mazlem. Doma ho nechá jen blb. Ano je to starost ale hlavně RADOST mít ho sebou
Přidáno:15.8.2012 14:24
Autor: Rockett (neregistrovaný - IP: 90.179.175.***)

Zpět na téma "Otázka bojových a služebních plemen psů v Chorvatsku"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist