Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Pakoštane
Text: Nechápu jak můžete takhle hodnotit Pakoštane. Byli jste tam jak píšete hodinu a nepodařilo se vám sehnat ubytování, respektive daleko od pláže. Kdyby to tam bylo tak špatné, jak píšete, tak máte volných kapacit co hrdlo ráčí. Já tam jedu s rodinou letos znovu, poněvadž se nám tam loni líbilo. Ubytování mám zajištěné přes net už od února 50 m od písečné pláže. Ano je to menší městečko, ale rozhodně né mrtvé. Jezdim do Chorvatska už mnoho let od Bašky na Krku až po Tučepy. Ano okolo Makarské je moc hezky, protože se tam vypíná pohoří Biokovo, které dělá nádhernou scenérii. Ale každý vyhledává co vyhovuje jemu. Já nechci každé ráno spěchat na pláž, abych si chytil místo. Vyhledávám spíš taková místa, kde si odpočinu. A máme moc rádi večerní procházky okolo pobřeží s tím mořským vzdouškem. Co píšete s tou teplotou vody je taky pěkná blbost. Teplota vody, vy jste ji měřili ve stejnou dobu v Bašce Vodě a Biogradu, že píšete, že byla studenší? Je to jen subjektivní názor. I na Makarské se teplota vody během léta mění. Moje srdeční záležitost jsou Tučepy, ale chci poznávat i jiná místa, proto jezdíme tam, kde se nám líbilo max. 2x až 3x. A v Pakoštane se nám líbilo, proto tam jedem letos podruhé. Příští rok zkusíme zase něco jiného.
Přidáno:15.8.2012 09:06
Autor: Josef Vaněk (neregistrovaný - IP: 217.115.249.***)

Zpět na téma "Pakoštane"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist