Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Medulin
Text: Mozno by bolo vhodne napisat priamo v ktorom kempe ste boli. My sme totiz boli tiez asi pred tyzdnom v Meduline a docela sa nam pacilo, hudbu v noci sme poculi len tlmenu z dialky, nerusila nas vobec, kemp bol tichy a pokojny, ziadne ozran skupiny na ake sme na slovensku zvyknuty. Jedine co mi osobne prekazalo bol vietor ktory nam fukal tri dni z troch, kazdu noc sa rozfukalo a prestalo az poobede, ale mierny vanok bol vzdy citit, darmo je to otvorena oblast. Inak sme boli v kempe Medulin, wecka sprchy vyhovujuce, ceny prijatelne a parcely priestranne a dobre situovane (ziadne zalohy na sprchy, takze ste boli asi v inom kempe). Mali sme aj stastie s parcelou, stanovali sme asi 20m od mora, 30m od samoobsluhy, 30m od sprch a wc, v strede sezony. Nehovorim ze tam bolo neuveritelne skvele, ale nam sa pacilo, niesme narocny a vieme si vychutnat pohodu a relax aj bez vymozenosti ake vacsina turistov zvycajne vyzaduje. To ze je Medulin priserny je len vas subjektivny nazor ktory sa zaklada na vasej zlej skusenosti, nemali ste stastie na spravny cas a spravne miesto, to sa moze stat aj na mieste ktore je inak rajom na zemi... Medulin nieje nic vynimocne ale ma svoje caro a minimalne kvoli kamenjaku pri premanture by som tam pokojne stravil aj tyzden. Kemp ma plytku plaz s pieskom pre deti, priemerna, ale ja som dal prednost snorchlovaniu pri skalnatych brehoch okolo celeho kempu ktory je na poloostrove, takze more bolo vsade dookola :)
Přidáno:7.8.2012 23:55
Autor: johns (neregistrovaný - IP: 217.119.121.***)

Zpět na téma "Medulin"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist