Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Na kolik vyjde cesta a jakým autem
Text: Jezdím ze Řevnic(kousek za Prahou)trasu -Praha - Brno - Mikulov-Vídeň-Graz -Maribor -Zagreb -Split-Vrgorac(zde zatím dálnice končí)a dále zhruba 25km po okresce do Ploče a pokud trajekt právě nejede, pokračujeme okolo - přez Bosanský Neum na Pelješac. Tato objížďka-do Trpanje, kde trajekt přistává je přesně 99km.Celou trasu cca 1.250km zvládáme za 12hodin - včetně tankování a několikerého občerstvení. Už se to podařilo kamarádům za 11hodin.Mě se letos 6.ledna podařil čas Praha-Chodov - přístav Ploče za 11hodin - v noci.Jedu s Mercedesem E Combi a kompletní náklady na cestu tam i zpět odhaduji na 10.000.A vzhledem k tomu, že tam teď v září jedu letos už po čtvrté, zakoupil jsem slov. známku roční a ENC krabičku jsem dobil hned na místě 1.500 kunami,čímž jsem dostal značný bonus, přesto je to docela "rána"...Ale co - prachy byly a MY BUDEME TAKY - NA JADRANU! Už se zase těším.
Přidáno:2.8.2012 20:55
Autor: Honza (neregistrovaný - IP: 109.80.183.***)

Zpět na téma "Na kolik vyjde cesta a jakým autem"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist