Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Vinišće
Text: Zdravim, z dovolenky HR - Vinisce som sa aj s rodinou vratil vcera v noci. Takze cerstve poznatky:
- je to v podstate roztahana chorvatska dedina, ktora sa len pomaly prisposobuje turizmu. Ide o zatoku, okolo ktorej vedie asfaltova, alebo betonova cesta (v urcitych miestach len prasna cesta). Apartmany su zvacsa situovane okolo uvedenej cesty. Dedina disponuje postou, zmenarnou, marketom-samoskou, nejake restauracie. More bolo teple, ale na moj vkus dost kalne-spinave. Moj celkovy dojem je taky, ze som bol na dovolenke v dedine so vsetkym, co k tomu patri (od 04.00 hod. spievali kohuti, potom sliepky a neskor hikal somar - nieco strasne, musel som to pocuvat kazde rano pocas 8 dni). Dalej dost negativne ma ovplyvnila skutocnost - pri apartmane, kde sme byvali mi v noci miestny chorvat - sused poskriabal cely bok auta klincom. Preco? Preto, lebo susedia mali medzi sebou nevyriesene ucty a ja ako host/dovolenkar som si to "odniesol". A ze vraj chorvati su mili, slusni ludia...
Prosim, neberte moje poznaty ako odstrasujuce, ale nemozem sa ubranit myslienke, ze som prisiel na dovolenku medzi sedlakov, ktori sa nevedia normalne spravat. Doporucujem preto - ti, ktori zvazujete dovolenkovat v uvedenej destinacii, radsej sa rozhodnite pre nieco ine.

Peter

P.S. Chodim na dovolenky do Chorvatska uz 7 rokov po sebe, ale taketo nieco sa mi este nestalo. Bola to moja najhorsia dovolenka, aku som kedy v HR zazil!
Přidáno:31.7.2012 21:16
Autor: Peter Vojtko (neregistrovaný - IP: 95.102.104.***)

Zpět na téma "Vinišće"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist