Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vozit jídlo s sebou nebo kupovat na místě ?
Text:
Tonky,
já nikomu nic nenutím, pouze jsem popsal jednu z variant pro ty, kteří nemají možnost (velká vzdálenost nebo čas. náročnost) nakupovat potraviny na místě.
Jestli jsem použil výraz "hotovky.cz" , nemyslel jsem tím všechny "české hotové jídla", ale konkrétní výrobek, stačí zadat do vyhledávače.
Levné jídla se sterilují do 100°C a trvanlivosti se dosahuje konzervanty a éčky, kdežto jídla sterilovaná při teplotě 120-130°C už tyto konzervanty nepotřebují a jejich přidávaní by pouze zvyšovalo výslednou cenu, aniž by mělo jakýkoliv vliv na trvanlivost výrobku.
Když jsem před třemi týdny byl koupit zásobu na letošní dovolenou + něco navíc, měl jsem možnost hovořit s majitelem. Tento projekt spolufinancovala EU a ta si hlídá, aby výrobek odpovídal schváleným požadavkům, jinak by penízky putovaly zpět do EU.
Takže reakce na Tvou větu :
Jestli zvládnete číst miniaturní text, tak si na těch hotovkách přečtěte etiketu.
Nikde tam konzervanty a éčka napsané nejsou a ani nemohou být, jelikož se tam nedávájí.
Brácha jezdí na mezinárodní přepravě a tyto jídla si kupuje skoro už čtyři roky, ono totiž řízek v alobalu a guláš ve sklenici od manželky se Ti taky časem přejí, ale z šedesáti druhů jídel se dá dobře vybírat.
Jen takový skromný dotaz, kdy jsi naposledy jedl např. jelení guláš ? Já včera, závodka teď nevaří, tak jsem otevřel, ohřál a vrněl spokojeně jako kotě.
Takže z Tvé strany, to byl pouze nic neříkající "výstřel do tmy"!
Přidáno:27.7.2012 07:49
Autor: Mirus

Zpět na téma "Vozit jídlo s sebou nebo kupovat na místě ?"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist