Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Půjčeným autem do Chorvatska
Text:
Dobrý den,
potřeboval bych relevantní info, jak je to v případě, že pojedeme vypůjčeným, tchánovým autem. Auto je psané na něj a manželka už má moje příjmení. Je potřeba nějaké prohlášení ve více jazycích, že nám vozidlo zapůjčil? Když jsme jeli firemním autem, tak nám zaměstnavatel napsal potrzení asi ve třech jazycích, podepsané prokuristou, že máme povolení k užívání pro soukromé účely v období od x do y i v zahraničí. A druhá otázka: když povezeme cizí dítě v autě mladší 15 let, které má sice pas, ale nebudeme mít v autě jeho rodiče, je potřeba také nějaké potvrzení? Dále jsem potřeboval vědět, kolik činí poplatek za využití mostu na poloostrov KRK, chceme jet do Bašky. A má někdo z Vás zkušenosti s počasím na Istrii v září? Jedeme 8.9.2012 na týden, na pasblint, ubytování potřebujeme pro 5 (resp. 4 + kojenec 10 měsíců) osob, apartmán. Slyšel jsem o příznivějších cenách v tomto období. Myslíte, že se dá sehnat pro takovou skupinu apartmán s dvěma ložnicemi (4 lůžkový, pro malou bereme cestovní postýlku) kolem 50 - 60 euro za den? Jinak jezdíme osvědčenou trasou Hodonín - Bratislava - přes maďarsko po státní a Goričan a dále po dálnici. Děkuji
Přidáno:26.7.2012 05:19
Autor: Ondřej Krist

Zpět na téma "Půjčeným autem do Chorvatska"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist