Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Vozit jídlo s sebou nebo kupovat na místě ?
Text:
sim napsala:
Vydrží rok, jo.......... to bych se bála sníst, to musí bejt samá chemie, plasty, éčka, fuj hnus. Ukaž mi jídlo, který vydrží rok - třeba od farmáře nebo tzv. BIO... nejsem zastáncem JENOM tohoto jídla - ale žádný NORMÁLNÍ jídlo chemicky neošetřený tak dlouho nevydrží, notabene v létě, ve vedrech............. tak hodně štěstí, ať tě nenavštíví nějaká vošklivá nemoc

Meleš o věcech, o kterých nemáš ani ponětí.
Např. hotovky.cz, které si už několik roků bereme na dovolenou jsou konzervovány tzv. teplotním šokem v autoklávu na cca 120 - 130 °C, takže odpadá nutnost přidávaní jakýchkoliv konzervantů i Eček a přesto trvanlivost 2 roky. Výběr z asi šedesáti druhů jídel včetně bezlepkových. My jezdíme mimo sezonu a do míst, kde nejbližší rozumný obchod je 15 km.
To spíše bych si rozmyslel používání nějakých těch doma zavařovaných produktů, kde takové možnosti nemáš.
Nemám rád takové příspěvky, které šmahem něco odsoudí, aniž by dotyčný měl jakékoliv znalosti o tématu, říkám jim "výstřely do tmy" !

A o tzv. BIO potravinách jsem si už já a určitě i další přečetli mnoho, např. "Italská aféra" s BIO potravinami, které nesplňovaly normu ani pro tzv. "běžné" potraviny".
Přidáno:25.7.2012 13:45
Autor: Mirus

Zpět na téma "Vozit jídlo s sebou nebo kupovat na místě ?"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist