Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: NOVI VINODOLSKI
Text: Ahoj, Novi Vinodolski jsme letos navštívili předposlední týden v červnu.Bylo krásně teplo 34°C což nás překvapilo,ale s dětmi 2 a 5 jsme to v pohodě zvládli.Čekali jsme méně teplo.Příjemné překvapení.Ubytování jsem zamluvil náhodně a bohužel v nejvýš možném místě zvaném Prisika - krásný výhled.Majitelé pozorní,při příjezdu nás čekalo na stole vychlazené pivo(pro mě) Malvazija (pro manželku) a pro děti pamlsky.V chladničce pak Rakije.Výhled z terasy za cenu sápání se do kopce stál za to.Ale více jak 2X jsme to pěšky k moři neabsolvovali,ačkoliv jsme z hor,i tohle bylo na nas hodně.Pak jedině autem,ale náladu to nezkazilo.Městěčko příjemné,menší,ale byli jsme tam kvuli teplu,moři a odpočinku,tak že stačilo.Dobrá zmrzlina na každém rohu.Moře teplé,přístup k vodě dostačující,stánky s občerstvenim také.Pivo točeno Ožujsko za 10Kn mě potěšilo :-) Porce jídla velké.Poznatky pro mne:Příště na blint.Vzhledem k menšímu letovisku,jsme se setkali s nabídkou 7€ na osobu noc.Hezké,menší město,čisté moře,dobré pití a jídlo.Mějte se.
Přidáno:23.7.2012 20:05
Autor: Patrik (neregistrovaný - IP: 84.42.217.***)

Zpět na téma "Novi Vinodolski"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist