Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stav cesty přes Maďarsko
Text: Vyletniku,to ze nekdo využije rovnou a peknou cestu a jede po ní 130- kou neznamená, že jezdí jako prase, chlavne když před ním nebo proti nejedou žádné auta, nedělá myšičky, nejde po středu cesty, nevytlaci druhé auta z cesty, tak proč to nevyužít. Já také tudy jezdím a znám dobře tuto cestu, jsou tam roviny i 3 az 5km kde se da opravdu jet i 130km, urcite ze se neda jet porad a mezi auty a v zatáčkách, ale da se, co využívá i Zdenek. Někdy je pomala a bezohledna jízdou horší než rychlá, nezáleží jaké auto mas, Skoda, Pasa atd.. Výletníku, to co si napsal tak s tebou nesouhlasím a je dobře že admin vymazal ty sproste slova co si tu napsal, toto forum je o postřezích, zkušenostech a pomoci mezi sebou o Chorvatsku a ne o urážkách foristu, Zdenek napsal svou skusenost o cestě přes madarsko a nyní po opravě silnice je to velmi kvalitní AUTOSTRADA a ani já jsem neviděl jak pises Výletníku, že by tam byly nejake nabourané a rozflakane auta /ani jedno jsem nevidel/ a to tudy jezdívam casto, tak nedramatizuj postřeh foristu, rad bych viděl tvoje chování na silnici, zda si nikdy nepřekročil rychlost když to šlo, neohrozil někoho, neomezil atd..,,, Hod kamenem kdo si bez viny ".Jinac cesta je tam ted vyborna, jenom pozor v noci na lesni zver ...
Přidáno:23.7.2012 07:26
Autor: Marek (neregistrovaný - IP: 92.52.16.***)

Zpět na téma "Stav cesty přes Maďarsko"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist