Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Kurs
Text:
Václave,
dvacet lidí, dvacet důvodů proč každý volí zrovna tu svou variantu a my ostatní to třeba nechápeme, jelikož neznáme všechny podrobnoti a důvody:

1) Já objíždím (září) , jelikož mi nepřipadá logické, dát za nějakých 50 km dálnice 15 Euro a druhý důvod a pro mne určitě důležitější je, že po cestě po rak. dálnici se na objížďce trochu proberu a protáhnu, než najedu na HR dálnici. LOGICKÉ.

2) Kolega z práce (sezóna-pátek) taky objíždí, důvod trochu jiný. Před SLO/HR hranicí býva kolona, která začíná už u Mariboru (zažil 2x - teď objíždí), takže ty, kteří si známku za 15E koupili a stojí v této koloně, on na objížďce předjede (aniž by cokoli platil) a plynule se před ně zařadí kousek před hranicí. TAKY LOGICKÉ.

3) Druhý kolega (mimo sezónu - červen) jezdí minimálně, 1x týdně Kaufland, 10 km chata, takže nechce riskovat, že přece jen díky menší praxi, by na té objížďce v noci pobloudil a proto kupuje známku a jezdí po dálnici. TAKY LOGICKÉ.

A další cestovatelé by mohli určitě popsat i jiné důvody, proč jezdí tak, jak jezdí a proč jim to vyhovuje.
Přidáno:22.7.2012 18:40
Autor: Mirus

Zpět na téma "OBJIZDKA MIMO SLOVINSKOU DALNICI 2012"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist