Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slovinská dálniční známka 2012
Text:
Možná proto, že pořád je nějaké povědomí, že objížďka SLO dálnice je nějaká nekomfortní, má stále v určité části cestovatelů nádech něčeho nelegálního, dříve se tu celkem běžně psávalo, že tě můžou SLO policisté zastavit a vyptávat se tě proč nejedeš po dálnici, ale přes tyto kotěhůlky, prý tě mohou vykázat zpět na dálnici.
Já vím, je to samozřejmě blbost, ale těch nesmyslů je přeci mnohem více. Kupříkladu, že za průjezd kruháku před Mariborem dostaneš pokutu (BLBOST!) že za Ptujem najedeš na 50 m dálnice a SLO policie tě tam chytí a bude pokutovat (ZASE BLBOST na dálnici tam nenajedeš), a těch fám tu běhá stále dokola mnoho, a dá se říci, že se neustále dokola opakují. A tak raději přelepovači udělají přestupek tím, že přelepí známku.
Je třeba napsat, objížďka Mureck-Lenart-Ptuj je naprosto bezproblémová, zabere asi o 15- 20 minut více než-li cesta po dálnici a je asi o 10-15 km delší. Jezdívám ji v noci, dvakráte jsem ji jel za průtrže mračen. Je to opravdu pohodlná cesta. Mohu jen doporučit, než-li přelepovat známku. Sám jsem si SLO dálnici objel již 6 x.
Vždyť pokud někde koupíte takovou známku(odlepenou) tak vás cesta vyjde dráž než po objížďce, a operace které strávíte se známkou vám zaberou stejný čas jako objížďka sama. Tak co tím získáte?
Přidáno:20.7.2012 18:17
Autor: Mára Novák

Zpět na téma "Slovinská dálniční známka 2012"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist