Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Cesta Puchov- Baška Voda
Text: Nevidím dôvod, prečo by som mal na rovnej ceste stále šlapat na brzdu a plyn. Po tých maďarských rovinách, kde mám často výhľad na mnoho metrov dopredu predsa nie je problém jazdiť s prehľadom. Veď ked vidím, že dobieham pomalšie auto alebo idem ku križovatke tak predsa vyradím a idem výbehom. Ak samozrejme druhých nezdržujem, a pretože cez maďary jazdím za malej prevádzky, tak si to môžem dovoliť. Mám na aute 70000 km. Keď idem do servisu, neveria, že ešte nemám menené brzdy. Mal som karavan, na ktorom som najazdil 120000 na jedných brzdách, jednom kardane. Vo firme som mal také isté autá. Brzdy menili aj po 30000, kardany pravidelne. Netvrdím, že som dobrý šofér. Je mi jedno akí sú druhí, myslím, že ja sa častejšie prispôsobujem druhým ako naopak. Len využívam fyziku. A preto neverím, že diaľnica je o menšej spotrebe. Nepopieram, že je rýchlejšia, ale nie zadarmo. Dokážem jazdiť dlho, nie ale bez prestávky. Z toho som už vyrástol a bezpečnostné prestávky v doprave je jeden z mála predpisov, ktoré schvaľujem. Ostatné s kľudom porušujem. Ak ja prekračujem rýchlosť v obci o 30 tak prekročenie limitu na diaľnici o rovnakých 30 s ktorým sa bežne stretávam je ďaleko nebezpečnejšie v prípade havárie. Aj keď sadzobníky pokút sú inak nastavené. Nemá cenu tu písať kto má akú spotrebu a kto to išiel ako dlho. Každý jazdí inak, pre každého je prijorita niečo iné. Získať na ceste tri hodiny k dobru je pre mňa nezaujímavé. Z chuti si zatočiť kolečkom je pre mňa zábava.
Přidáno:19.7.2012 21:58
Autor: Jardo (neregistrovaný - IP: 85.135.230.***)

Zpět na téma "Cesta Puchov- Baška Voda"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist