Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Slovinská dálniční známka 2012
Text:
Přelepování známek ani nepodporuji, ani neodsuzuji. Je na každém, jak si to srovná. Fórum je právě od toho, abychom diskutovali, jestli je to špatně nebo není. Každý má svůj názor (nebo by alespoň měl mít :-)

ADMIN

P.S. Já osobně si známku kupuji a jezdím po dálnici, ale po letošních zkušenostech se přikláním k názoru, že známka je předražená. Po defektu na dálnici se s námi nikdo na 112 nebyl schopen bavit anglicky, jen lámaně německy. Měnil jsem kolo u přívěsu skoro v jízdním pruhu plném kamionů, které se ještě vyhýbaly roztrhané pneumatice rozházené po dálnici. Žádná asistence samozřejmě nepřijela. A to bylo jen 12km od Ljubljany. Během cesty jsem viděl ještě asi 5 podobných případů a nikdy žádnou asistenci. Takže drahé služby DARS nic moc.

Ale naopak v nedalekém autoservisu zase až neuvěřitelně pomohli a víc než hodinu nezištně řešili problém. A právě proto, že jsem byl čech. Rozhodně na mě nekoukali jako na jednoho z národa "podvodníků". Ale třeba je to jinak, tohle je moje zkušenost a názor :-)
Přidáno:17.7.2012 09:26
Autor: admin

Zpět na téma "Slovinská dálniční známka 2012"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist