Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: havárie Českého autobusu
Text: Objevují se zde dvě skupiny - profici a amatéři. Tedy sám jsem byl profi asi 20 let. Od r. 1988 nejezdím. Pouze jako amatér. Nevím jaký by měl být rozdíl mezi nimi. Myslím že žádný. Každý by měl dodržovat předpisy. Otázka mikrospánku ?
Jsou dva řidiči ! Ale kde spí ten druhý? Mezi cestujícími ? Kde si nemůže ani upšouknout ? To je spaní? WC v busu? Já bych tam osobně nešel. Smrad po celém voze?
Ví se, že chvíli před tím telefonoval. Ale kdo to ví jistě? Pouze Ti zainteresovaní do vyšetřování. Padla i slova o bílých košilích a kravatách. Já jsem vozil v kabele i montérky. Dříve jsme měli prac. smlouvu jako řidič opravář.
V autobuse Praha - Jeseník odstavil řidič u Vamberka autobus s tím ....že nejede! Povídám: opravte ho. On mi řekl, ...autobus je firmy !? ať si ho tedy fa opraví. Řekl jsem mu co tam je za závadu, odklopil kapotu a ono to tak bylo. Vzal jsem kleště a klíč, nasadil hadici od turba a bus pelášil dál. Lidé děkovali že jedou, šofér se věnoval řízení. Jinak ani bůůů!
Prostě do melounu a do lidí není vidět.
A tu kolonu pustili přesně v 17 hod. Tak jak hlásilo rádio Zadar 103, že to bude. Cestou zpět 3.7. nebylo po nehodě známky. Pouze ten nosič / sloup do kterého narazil byl stále tak jak v onen osudný den.
Nespekulujte, protože se toto může stát každému. Je to hrůza ale je to fakt. Nebo jste všichni "...tak to by se mi stát nemohlo" ? Blbost a hloupost ! Říkám - každému.
Přidáno:15.7.2012 13:11
Autor: wendy (neregistrovaný - IP: 46.13.152.***)

Zpět na téma "havárie Českého autobusu"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist