Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Jízda chorvatskem po
Text:
No, tak jsem to letos při cestě zpět vyzkoušel. Je to pro posádku určitě záživnější, než dálnice. Je na co koukat. Časově tam je určitě prodleva oproti dálnici, ale pokud nespěcháte a chcete uršetřit pár stovek, proč ne.
Co mě ale na té cestě fascinuje, je dopravní značení. Především tedy rychlosti, na rovném úseku jsou schopní nechat 40 a pak v zatáčkách, které dokážou vozidlo vynést je povoleno 80... Po pravdě, dost jsem si zanadával. Cesta jinak je kvalitní, naše D1 má povrch určitě horší.
Po cestě je vcelku slušná možnost se najíst za pár kun (oproti pobřeží) - hlavní jídla v restauraci, kde jsme se zastavili už od 22 Kn za hotovky.
Zkusil jsem to, abych si udělal obrázek, ale příště už jen dálnice. Podle předpisů se to nedá jet a představa, že mě na nějaké 40 změří číhající policista mě neláká.
Mimochodem, z Makarské do Karlovace (včetně asi 45 minut na večeři) jsem to jel 6 hodin.
Přidáno:9.7.2012 11:55
Autor: nizj

Zpět na téma "Jízda chorvatskem po "staré" (Plitvice,Knin,Sinj)"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist