Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Tučepi - naše láska
Text: Mám podobný zážitok z dovolenky u Mravičiča. Keď som šla z pláže, sedel na balkóne a zakýval mi. Ja som sa usmiala a zakývala tiež. Keď som vyšla hore, začal ma obchytkávať po pleciach, že som pekne opálená. To už mi bolo divné, ale ešte divnejšie bolo, že sa mi vopchal do izby a chcel kamarátsku pusu. Žiadnu kamarátsku pusu a vytlačila som ho z izby von. Na druhý deň ráno ma čakal v kuchyni a zase, že aby som sa nehnevala a chcel kamarátsku pusu. V žiadnom prípade!!! Bolo to druhý, alebo tretí deň. Potom som sa tam cítila celý čas veľmi nepríjemne. Aj preto, že som nikomu nemohla nič povedať, aby som ostatným nepokazila dovolenku, lebo všetci mali Marijána radi. A bolo mi ľúto jeho milej manželky. Ale už by som k nemu určite nešla, je to naozaj nechutný chlípnik. Hrozba znásilnenia je nereálna, on iba skúša. Je však zarážajúce, že sme tam s manželmi a on si takto trúfa. Sila!!! My sme tam boli cca pred 8 rokmi. Teraz má asi 58 a to je ešte stále taký chlípnik?
Přidáno:9.7.2012 07:44
Autor: Stanka (neregistrovaný - IP: 85.248.61.***)

Zpět na téma "Tučepi"

Fórum:   Ubytování
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist