Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Dneska jsem přijel z Chorvatska.
Text: když jsem jel 21.8. do Chorvatska sjel jsem na Šentilju na Pesnicu a přímo v Pesnici u stavebnin mne přes plnou čáru předjela Octavia a najednou - stop policija. A prý proč jedu tudy. Povídám mu pravdivě : Nechce se mi platit 35 E za známku. Koukal jak výr a povídá a kudy dál? Povídám že před kruhákem uhnu doleva a podjedu silnici na Dravograd, dostanu se kolem zoo do Mariboru a davaj dál. No a potom se mne zeptal zda mám povolení služebního auta na dovolenou do zahraničí. Řekl jsem mu že jedu služebně do Ogulinu.A jenom zběžně jsem ukázal knihu jízd a stejně nevěděl co to je. On na to - příkaz k cestě! Já mu povídám :moment hned si ho napíši když je to tak nutné a chcete i razítko? Chvíli přemýšlel a potom - co ta lehátka? Povídám - když už budu tak blízko od moře byl bych hloupý abych se nevykoupal. Mezitím jeho kolega zkontroloval počítačem papíry od vozu já nastoupil a jel. Když bylo po všem žena mi řekla: jestli mi takhle lžeš celý život!/jsme spolu 24.8.08 čtyřicet let/ Ne nelžu, ale jim určitě lhát budu. Za těch 35 E jsem měl super večeři pro dva na Makarské. A to se vyplatilo. Je to totiž cca 270 kuna.Poučil jsem se totiž v červnu když jsme jeli s vnučkou a ukázal jsem jim potvrzení pro vnučku. Chorvat koukal a potom asi až třetí řekl jo já vím o co jde - jedte dál. Ani na jídlo se nikdo neptal. Problém by asi byl kdybych to povolení neměl. Čili : klídek - musíte přesně vědět co chcete a na vše být připraveni.Vaše nejistota - jejich vítězství.
Přidáno:1.9.2008 04:22
Autor: Václav (neregistrovaný)

Zpět na téma "Dneska jsem přijel z Chorvatska."

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist