Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: obchvat slovinskej dialnice ....prosim
Text: ... zdravím, dnes jseme se vrátili z Chorvatska a zpoplatněný úsek Šentilj-Maribor a zpět jsem objížděl podle tohoto návodu:
http://www.autoklub.hr/aktualno/istrazujemo/clanak...
Je to zde velive dobře zakresleno - nikdo nemusí rozumět textu. Jinak slovy jsme jeli takto: sjet na 228 sjezdu rakouské dálnice na Spielfield, na křižovatce odbočit vravo směr SLO Maribor a stále rovně po hlavní silnici. Podjet dálnici (mírně v levo) a pak stále po hlavní cilnici směr Maribor.
Před kruháčem je opravdu cedule s označením použití dál.známky, ale pro klid v duši můžete o cca 50m výše odbočit vlevo (ve směru Maribor) a kruháč objet. Já jsem to vyzkoušel cestou zpět, cestu tam jsem "riskl" po kruháči. V případě kruháče sjet na posledním sjezdu směr Lenart po cca 150m odbočit vpravo, podjet dálnici a následně i zpoplatněnou rychlostní komunikaci H1 a na další křižovatce odbočit vpravo směr Maribor centrum. Dál už jen jet po hlavní a občas mrknout na mapky z odkazu :o))). Jinak cesta i celníci OK až na ty tradiční kolony před tunelama S.R. a M.K. Přeji všem pěknou cestu.
Přidáno:24.8.2008 16:46
Autor: Karel (neregistrovaný)

Zpět na téma "obchvat slovinskej dialnice ....prosim"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist