Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Do Chorvatska se psem
Text: Odpovídám jak jsem slíbila. Psi celou cestu jak tam, tak zpět byli v autě neuvěřitelně hodní, až jsem se i já divila. Občas koukali, ale většinou jen leželi a spali :)) Cesta přes Slovensko, Maďarsko, hranice otevřený. V Bosně a Chrvatsku akorát nakoukli přes okno že teda máme psi a v pohodě nás pustili. Zakotvili jsme to v Drašnici, 10 km od Makarský směrem na jih. Za apartmán na 6 nocí jsme dali na jednoho člověka 15 euro za noc. Dva velký psi nebyli podle slov ubytovatele absolutně žádný problém a ještě se tam s nima mazlil, mimochodem, za dva velký knírače jsem tam neplatila NIC :)) Městské plážičky byli označené zákazem vstupu psů, takže jsme šli kousíček dál, kde už žádná cedule nebyla, ani tam nebylo moc lidí, tak jsme tam zůstali. Lidem se psi moc líbili a srbský děti si s nima ve vodě hráli. Psů jsme tam jinak potkávali docela dost, ale byli v pohodě, češi tam byli na každým kroku a spousta jich měla své mazlíčky sebou. Jen je tam opravdu hodně koček :)) Ještě že ti moji kluci jsou v klidu :)) Psi po slané vodě mají opravdu průjem, ale do druhého dne odezní, pokud už se jí nenapije. Takže sladkou vodu povinně sebou do kanystříku, já jsem ji dávala přes noc do lednice, a pak krásně vydržela ve stínu studená dlouhou dobu.
Přidáno:25.6.2012 21:48
Autor: Stáňa (neregistrovaný - IP: 178.77.232.***)

Zpět na téma "Do Chorvatska se psem"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist