Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: OSTROV PAG
Text:
Ahoj Jirko. Na Pagu jsem byl 3x a vždy super. Byl jsem v Mandre, což je vcelku poklidná vesnička. Pěkná pláž co se mi líbila je v Gajacu, Šimuni a taky pod vesničkou Kolan (Svati duh a Čista). V Mandre byly pláže docela přeplněné, tak jsme jezdili na pláže kolem vesnice a taky do Novalji. Tam najdeš i písek. Doporučuji si v městě Pag půjčit člun a projet se podél pobřeží. Najdeš tam hromadu soukromích plážiček s pískem... Z Mandre jsem zase s půjčeným člunem (k doptání v turistické agentuře na Ribarske ulici) zajel naproti k ostrovu Maun kde je pěkná zátoka s bílím pískem a vodou cca 120cm klubokou a super teplou bez ježourů. Vhodné pro malé caparty. Když se podíváš na mapu ostrova Maun, tak je to naproti Mandre, (takové jakoby slepé střevo :-)) Jinak co můžu doporučit je pizzerka v Novalji (Mobidick), Zmrzlina v Pagu a co spíše nedoporučt je v Mandre restauračka Konoba Laterna. Malé porce za nekřesťanské peníze!!! Před 3 roky super a před 2 jsem fakt nechápal!
Jediné co mi možná vadilo když jsem tam byl první týden v září před 2 roky, tak po vesničkách už bylo několik dobrých restauraček zazimováno a na večerní pizzu jsem si musel dojet do Novalji...
Jinak níže Ti posílám pokud projde adminem odkaz na online webcameru pláže Šimuni. Mě se tam líbilo... Pokud bys chtěl nějakou informaci a budu vědět, rád pomůžu.
http://www.lookaway.net/it/webcam/hrvatska/pag/sim...
Přidáno:25.6.2012 17:12
Autor: Jirka Riči

Zpět na téma "Ostrov Pag"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist