Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Tak za kolik to máte?? :)
Text:
Ahoj všem příznivcům jadranu!!
Poprvé jsem tam byl s rodiči když mi byly 3 v roce 1979,žigulíkem bez dálnic, v kempu baška voda.Celou cestu jsem stál mezi sedačkama na tunelu a hásil taťkoj auta ,značky,vesnice ...pod stan.tenkrát se tam strhla strašná průtrž maračen,vedle nás stál tehdá ještě západní němec,důchodce s manželkou,s mercedesem a dvouosým přívěsem.
Přišel za mým tatˇkou a rukama a nohama se domluvili že já i moje starší sestra budem spát u něj v přívěsu a naši že to tu noc přečkají v autě.Stan se stavěl až druhý den ráno.Podruhé ,to už jsem byl starší asi 5-6let jsme jeli se sousedy do Platu ,opět do kempu pod stan.
Tenkrát vedle nás byl jugoslávec s oranžovou zástavou s manželkou asi 6 dětmi.a co ten dovolil dětem to bylo neuvěřitelné ,na to nikdy nezapomenu,jedno jeho dítě vylezlo na Zástavu na střechu a sklouzlo se po okně a pokapotě dolů,když to viděl jeho taťka zavoal na něj už jsme se báli že dostane vylágoš,ale on místo tho došel pro hadici ,natáhl jí na střechu a pustil vodu aby to lépe klouzalo,a nás tam jezdilo asi 12 dětí po jeho Zástavě po zadku dolů.........
Jeden večer jsme jel ina výlet do Cavtatu podívat se na letiště,vesnici před Cavtatem nás zastavili policisté,už jsme se báli co bude.Jeden koukl do pasů a povídá ,ááááá češi ,Miloš ,Lukáš bratja,pozor v Cavtatu radar, jeďte předpisově.A si od té doby to mám nějak v sobě.
2008 poprvé se svou rodinou v Drveniku,2010 Černá hora,již nikdy více.2011Rtina -Ražanac.A letos 5.7.Drage.Hurááá
Přidáno:25.6.2012 16:32
Autor: Lukáš Růžička

Zpět na téma "Tak za kolik to máte?? :)"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist