Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Stav cesty přes Maďarsko
Text: Bohužel Ti nejsem schopen fundovaně odpovědět, protože jsem vyjížděl v pátek odpoledne a před půlnocí jsem přejížděl Chorvatské hranice.
Tentokrát jsem to vzal po maďarské dálnici komplet. Kamióny jsem potkával v houfech. Ale nebyl s nimi nejmenší problém. V každém kopci je pruh pro pomalá vozidla.
Z Ostravy jsem to vzal na Bytču, kde jsem najel na slovenskou dálnici a sjel jsem z ní až v Šestanovaci. Touto cestou to je z Ostravy do Živogošče (kde se momentálně válíme) cca 1250 km.
Čistého času jsem to jel nějakých 12 hodin. Nikam jsem se nehnal a dodržoval jsem rychlostní limity, neboť na Slovensku, v Maďarsku i v Chorvatsku jsou pokuty daleko vyšší než u nás a zruinovat si rozpočet, kvůli vychloubání se před druhými, za jak dlouho jsem to dal, mě vůbec nelákalo.
Dálnice ve všech třech státech jsou neskutečně kvalitní. Naši cestáři by se od nich mohli učit. Kdybych vezl vajíčka na hromadě v bedně, tak je dovozu všechny v pořádku.
Přidáno:24.6.2012 18:24
Autor: muslar (neregistrovaný - IP: 78.3.88.***)

Zpět na téma "Stav cesty přes Maďarsko"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist