Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Havárie autobusu 2012
Text:
Nějaký pan chytrák na novinkách Cz dnes popisuje jak na řidiče tlačí dopravci a další jiné okolnosti ohledně manipulací s tachografy , kartami , magnety na převodovkách a tak dále ,,,,,,,, co tím chce dokázat nevím. Asi opět odvrátit pozornost od celého problému !!!!!! Autobus byl pronajatý od společnosti, která má určitě satelitní kontrolu nad svými vozidly, to znamená,že by se asi dalo vše dohledat, dále tu popisuje manipulaci s ´tachografem a další chytrosti o sekání tráva před jízdou. Zajímalo by mě co dělá před jízdou on !!! Už vidím autobusáka v kravetě a saku, jak se před 50 ti cestujícími dává na převodovku magnet,když chudák většinou ani neví kde je, někdy z autobusu jen dveře a volant s pedály...a nevymění si kolikrát ani píchnuté kolo... z tohoto taky pramení celý problém. Autobusáci jsou frajeři na který nikdo nemá, mám 25 letou praxi v nákladní dopravě a co jsem viděl a vidím tu nehodlám popisovat,navíc se podle toho jak jedou většinou nechovají zodpovědně ke svěřeným životům. Měla by pro tento způsob přepravy osob,jak po ČR tak v zahraničí být podle mého názoru úplně samostatný předpisový režim, který by více chránil cestující. Kolik bude muset ještě zemřít lidí než se někdo chytne ze zákonodárců za hlavu a ne za kapsu ,a udělá patřičná pevná a jasná pravidla pro tyto řidiče,,,???
Přidáno:24.6.2012 15:39
Autor: Pavel Novák

Zpět na téma "havárie Českého autobusu"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist