Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Porovnání cest přes Rakousko a Maďarsko 2
Text:
Cesta přes Maďarsko:Přes Bratislavu v pohodě(provoz ve dne je,ale průjezd není náročný jako ve Vídni.Za hranicemi se rozhodnu,zda pojedu po vedlejších cestách,nebo po dálnici.
Cestování po trase Czorna,Szombathely atd.je tady popsáno
detailně,já na ni žádné plusy nevidím.Víc se mi líbí jet po dálnici na Gyor,odbočit na Veszprém po 82 a pak kolem Balatonu(nájezd 90)na dálnici M7 a v chorvatsku A4 až do Zagrebu.
Další možnost je po M1 až k Budapešti a sjet na M7,ale to už je pár kilometrů navíc.V Maďarsku není poplatek za dálnici velký ,proto si myslím, že varianta po dálnici na Gyor a pak po 82 nebo 81 je nejpřijatelnější.
Všechny trasy jsem projel,každá má svoje výhody i minusy.
Může rozhodnout, v kolik vyjedu,který den,kolik chci do cesty investovat.V poslední době volím cestu přes Maďarsko a to tam i zpět.Za Zagrebem na Letenye již klesá provoz a za hranicemi na maďarské dálnici je úplná pohoda,Např vloni jsme se vraceli v září v neděli a na M7 jsme byli téměř sami.Na sjezdu 90 jsme odbočili na Veszprém a pak na Gyor,cestou jsme se zastavili v malém městečku na oběd(vynikající,dobrá cena,vyhlášená maďarská pohostinnost).
Přes Maďarsko to mám o asi 50 km delší než přes Rakousko.
Samozřejmě popisuju cestu na jich Chorvatska,na Istrii a Kvarner je to jinak.Možná můj popis někomu pomůže při cestě na dovolenou .
Přidáno:14.6.2012 11:56
Autor: pajte

Zpět na téma "Porovnání cest přes Rakousko a Maďarsko"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist