Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Komárno-Zadar
Text: Zdar všichni, kteří jste do této diskuse přispěli svými názory a postřehy. Já jsem ji vyvolal a tak mi dovolte, abych napsal pár postřehů. Z Komárna jsme vyjeli ve 4,15 a v Petrčane u Zadaru jsme byli před půl jednou. Vzdálenost byla 651 km a jel jsem na Székesfehervár a tam se na druhém kruháči napojil na dálnici. Opravdu na tom prvním kruháči pozor, jak píše kolega nahoře !!! Známku Maďaři žádnou nemají, pouze zalatíte a do DB zapíší Vaši SPZ a zemi a to je vše. Prodlužení cesty bylo způsobeno letitým problémem s názvem Malá Kapela a Svety rok. Tam to stálo, ale protisměr byl podstatně horší. Už vegetujeme v hotelu PINIJA a vřele všem lenochům doporučuji. No vyhovuje to jak lenochům, jako jsem já, ale taky se tady dá hrát tenis,jezdit na kole je tu celkem ucházející fittness(za úplatu) a strava?? Tak ta je excelentní. Je nutné buď nežrat, nebo to vyplavat. Teplo tady je drsné, ale klima to řeší. INTERNET tady je připojitelný přes místní síť a bohatě stačí. Teď piji Karlovačko bohužel za 20 KN, ale kašlu na to. Tak přijeďte. Za rok se asi vrátím. Robin
Přidáno:25.8.2008 19:25
Autor: Robin (neregistrovaný)

Zpět na téma "Komárno-Zadar"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist