Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ve které části pobřeží jadranu je nejlevněji?
Text:
Já se nečertím, to vypadá jinak :-D Spíš je to z mojí strany takovej povzdech. Páč se tu lidi rozčilujou kvůli věcem, který jsou daný. Hlavně si stěžovat, že v Chorvatsku je draho je nesmysl. Stačí zajet za nejbližší hranice třeba do Rakouska či Německa. Proto jsem Ferdovi přátelsky nabízel alternativní řešení jeho "problému".
Já za paštikáře nikoho neoznačuju. Ale někteří moji kamarádi, mě tak v žertu označují, když jsem oznámil, že opět jedu směr HR. Proto jsem to tady psal. Nikoho bych neodsuzoval, za způsob stravování - každého svobodná volba. Nicméně pokud tam s tímhle jedou, nechápu, proč někomu vadí, že tam je draho??
K těm zlatokopeckým restauratérům. Všichni ti, co je tu kritizují, by měli zkusit jaké to je. Teď nic zlého, ale tohle může říct jen ten, kdo je zaměstnancem. Kdo se pohybuje v obchodu, službách (obvzláště v těch, kde je určitá sezónnost) a má přehled o tom, jak to chodí, by tohle nikdy nenapsal. Ale kritizovat, že je to drahé, to umí každý.
Nic, fakt už se k tomu tématu nechci víc vyjadřovat. Přeju pěknou dovolenou :-)
Přidáno:9.6.2012 17:05
Autor: nizj

Zpět na téma "Ve které části pobřeží jadranu je nejlevněji?"

Fórum:   Místa v Chorvatsku
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist