Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Ceny potravin v Chorvatsku
Text:
Hele Radku hlavně v klidu, každý kdo jede na dovolenou už nějaké zkušenosti má, ten kdo jede poprvé tak je bude získávat a není nad to vše ozkusit na vlastní kůži .Jednou dvakrát uděláš botu a pak se chyb vyvaruješ a je.Dám příklad rajčata a další zeleninu vozím z domova protože toho mám dost ono co taky potřebuješ okurku cibuli papriku to je asi vše a nějakej brambor.Maso vozím z domova ze stejného důvodu,na nákup dojdu v ČR vše mi vystačí tak na půlku pobytu víc nevozím.V HR se dojdu podívat po okolí najdu obchod a ceny moc neřeším protože na 3 až 4 dny mne normální nákup nepoloží.Pravda je ta že jezdíme ve dvou tak zase moc neutratím pokud jsem jezdil s dětmi tak jsem počítal pečlivěji ,ale zase ne tak abych z toho měl téma na celou dovolenou.Kamarád je pivař tak si ohlídal Alberta a koupil Braník v plechu asi za 8 Kč 2 plata .to už je kurevskej rozdíl to beru ,ale jinak si myslím že drtivá většina do obchodu jde po té co zdělá zásoby z domova a v klídku dokoupí co potřebuje .Ahoj klid a pohodu všem přeje Petr bez DPH
Přidáno:18.5.2012 08:06
Autor: 28404petr

Zpět na téma "Ceny potravin v Chorvatsku"

Fórum:   Ostatní
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist