Chorvatsko - diskuzní fórum

www.chorvatsko-forum.cz

Diskuzní fórum Vám přináší server Chorvatsko - Chorvatské hory, ostrovy a pobřeží ( www.chorvatske.cz / www.chorvatske.sk ), kde dále naleznete:
 
   
ISTRIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy KVARNER A VRCHOVINY
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy DALMÁCIE
  • 
Průvodce oblastí
  • 
Fotogalerie
  • 
Virtuální trasy
       


Téma: Re: cesta přes noc - zkušenosti
Text: Tak my jsme se včera vrátili. Jezdíme takhle. Vyjíždíme v 17 z Prahy, kolem 20 jsme v českých Budějovicích. Tam si dáme u mekáče povinně happy meal a tak 30 minut na klouzačce, kde se děti vyblbnou. Vjíždíme do rakous a tam tak ve 23 stavíme na rastaplatzu na dálnici. stavíme na wc, je tam hřiště, tak opět kloužeme, točíme skáčeme a pak mi manžel předá auto , děti usínají, manžel se snaží také a já jedu tak do 6 s pár přestávkami. Prostě jak se vám to začne mazat a není to ono ZASTAVIT!!! proběhnout se napít, protáhnout a dá se jet dál. Naše děti se buď neprobudí, nebo se proběhnou a zase jak vyjedeme spí dál. Ráno tedy opět řídí manžel, tak kolem 8 si dáváme u benzínky už v Chorvatsku snídani a opět prolézačky a pak jedeme až do Dubrovníku. Někdy to vezmu ještě chvíli dopol, ale pravidelně tam jsem tak kolem 11.
Mě noční jízda nevadí, manžel nezvládá, myslím, že je to jak kdo. Hlavně neriskovat. Já bych do toho nešla, kdybych věděla, že to nezvládám. není to ostuda se vyspat Lepší dojet později, než nikdy, jo a u dětí funguje MP3 s pohádkami poslouchá je i náš nejmladší 3 roky.
Přidáno:7.8.2008 16:32
Autor: lilikaa (neregistrovaný)

Zpět na téma "cesta přes noc - zkušenosti"

Fórum:   Doprava
Titulek:  
Text:  
napsáno 0 znaků a 0 odstavců, zbývá 1499 znaků a 14 odstavců

Autor:  
Email:  

Opište kód
z obrázku:
 

   


© 2006-2024 by www.chorvatsko-forum.cz 
TOPlist